مدیریت دوره‌ها

در پنل لیست دوره‌ها به کلیه دوره‌هایی که در برنامه ثبت کرده‌اید دسترسی خواهید داشت. در زیر هر دوره مقدار حجمی که فایل‌های این دوره در درایو ذخیره‌سازی دستگاه اشغال کرده اند نمایش داده میشود.

با کلیک راست (نگه داشتن انگشت در اندروید) بر روی هر دوره منوی مدیریت دوره نمایش داده خواهد شد.

کپی شناسه لایسنس

این گزینه شناسه لایسنس را به حافظه دستگاه کپی میکند و زمانی که پشتیبانی از شما درخواست شناسه لایسنس را میکند کاربرد دارد.

کپی شناسه دستگاه

این گزینه شناسه دستگاهی که برای این لایسنس ایجاد شده را به حافظه دستگاه کپی میکند و زمانی که پشتیبانی از شما درخواست شناسه دستگاه را میکند کاربرد دارد.

صفحه پشتیبانی

صفحه پشتیبانی دوره در سایت ناشر را در مرورگر باز میکند.

صفحه دانلود

صفحه دانلود فایل های دوره را در مرورگر باز میکند. در این صفحه میتوانید فایل های دوره را توسط دانلود منیجر به طور مجزا دانلود کرده و به پوشه دوره انتقال دهید.

نمایش محل ذخیره‌سازی

پوشه‌ایی که فایل‌های دوره در آن ذخیره شده‌اند را در مرورگر فایل سیستم‌عامل باز میکند.

تغییر محل ذخیره‌سازی

در صورتی که قصد دارید دوره را به هارد یا پوشه دیگری انتقال دهید میتوانید از این گزینه استفاده کنید. توجه داشته باشید تغییر محل ذخیره‌سازی فایل‌ها را انتقال نمی‌دهد و این کار باید به صورت دستی انجام شود.

حذف فایل ها

انتخاب این گزینه باعث حذف کلیه فایل های دوره از درایو سیستم میشود. توجه داشته باشید پس از حذف فایل ها هنگام مشاهده دوباره دوره فایل ها می بایست مجددا دانلود شوند.

حذف دوره

این گزینه باعث حذف دوره از لیست دوره های برنامه خواهد شد ولی باعث حذف فایل های دوره نخواهد شد. اگر قصد دارید دوره را به طور کلی پاک کنید ابتدا فایل ها را حذف و سپس این گزینه را انتخاب نمایید.

مدیریت فایل‌ها

پس از باز کردن دوره لیست محتوای دوره نمایش داده خواهد شد.

با کلیک راست (نگه داشتن انگشت در اندروید) بر روی هر فایل منوی مدیریت فایل نمایش داده خواهد شد.

حذف فایل

انتخاب این گزینه باعث از حذف فایل این محتوا از دیسک خواهد شد.

افزودن به لیست دانلود

انتخاب این گزینه باعث افزوده شدن فایل این ویدیو به لیست دانلود شبانه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر راهنمای دانلود شبانه را مطالعه کنید.